Outfit: Členkové čižmičky

By Zuzka K - 28.11.17

Členkové čižmy sú v tomto jesennom období skvelou voľbou a verím, že nechýbajú ani vo vašom botníku. Sú ideálne do obdobia, kedy už vonku nie je teplo, no ani príliš zima a vy sa nechcete vzdať lodičiek. Sú vlastne takou alternatívou lodičiek, ale lepšie nás ochránia pred chladom, hlavne ráno cestou do práce. A hodia sa k nohaviciam aj k sukni.


Ja, kvôli svojej výške preferujem členkové čižmy bez opätkov, no ako som spomínala, keď má človek chuť na lodičky v tomto počasí, tak členkové čižmy na opätku to zachránia. A tieto moje zas až tak vysoký opätok nemajú, a teda sú aj pohodlné.Outfit som zladila jednoducho. Teplý rolákový svetrík vo farbe čižmičiek, čierne koženkové legíny a na oživenie som vzala leopardí šál a kabelku.

Áno, všimla som si, mnohým z vás možno budú biť do očí moje odhalené členky, no povedzme si na rovinu, toto nie je outfit na zimné prechádzky. Ale skôr outfit na rýchle ybavovačky do mesta, na nákupy, na posedenie s kamoškou, či do kancelárie.
Rolák: Tezenis
Legíny: Reserved
Členkové čižmy: Topankovo
Šál: Orsay
Kabelka: Michael Kors


Čo vy a členkové čižmičky?

  • Share:

You Might Also Like

6 komentárov

  1. Ty jsi taková kočka. Krásná žena v krásných botách! Moc ti to sluší a je vidět, že tě tento outfit baví.

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Mám ráda tvé outfity, takže za mě super. :)

    OdpovedaťOdstrániť
  3. podľa môjho názoru tie holé kotníky ani nevyzerajú dobre, vyzerá to ako keby si si kúpila krátke nohavice, no a niet slov o tom, že aj za tú krátku chvíľu čo sa prebehneš od autu do budovy môžeš prechladnúť a tým si spôsobiť zdravotné problémy .. inak sú však čižmičky veľmi pekné :)

    OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za všetky komentáre!