Outfit: Black hoodie

By Zuzulienka - 29.11.15

Krásne nedeľné ránko!
U mňa na blogu ho začneme po dlhom čase outfitom. Pohodlným outfitom. V poslednej dobe som verná mikinám, teniskám a topánkam na nízkom podpätku. Ku kočíku sú proste ideálne. Aj preto mi zopár mikín do šatníka aj pribudlo. Mne, čo som ich predtým takmer vôbec nenosila. A táto je jedna z nich.


Stavila som opäť na čiernu, univerzálnu, ľahko skombinovateľnú. Doplnila som bledými džínsami a čiernobielymi teniskami. Samozrejme aj moju obľúbenú bundu, len takto naľahko sa už chodiť nedá.

Mikina: New Yorker
Rifle: New Yorker
Tenisky: Deichmann
Bunda: Takko
Taška: HouseČo vy a mikiny?? Nosíte?
Krásny dník!

 • Share:

You Might Also Like

18 komentárov

 1. mikča je super :) a moc se mi líbí bunda :)
  friday outfit

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Tie mikiny mi proste k tebe idú a veľmi ti svedčia:)..mikinka je krásna, akurát ja už som prehodila na čižmy!

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. dakujem. Ja samozrejme tenisky striedam s čižmami, záleží od toho, ako veľmi je zima.

   Odstrániť
 3. Máš krásnu mikču :)
  www.tobecreativehasnolimits.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Čím sú prosím ťa fotené fotky?..sú naozaj úžasné:)))

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. fotákom Nikom D3100. Dakujem :)

   Odstrániť
  2. Za koľko si ho kúpila? Nevieš kde bg aom ho zohnala lacnejší?
   Ďakujem!

   Odstrániť
  3. fuha cenovo tušim vychádza okolo 400 - 500 €, ja ho už mám zopár rokov, nepamätám si presne. Cenovo dostupnejšie su možno jeho iné varianty.

   Odstrániť
 5. Outfit je super. :))
  http://style-and-smile15.blogspot.co.uk

  OdpovedaťOdstrániť
 6. veľmi pekná mikina :) a aj keď nekočíkujem rada to nosím :)
  www.simplytheblog.com

  OdpovedaťOdstrániť
 7. I think this is one of the most important pieces of information for me. Thanks a lot for posting..Turkey visa for US citizens online is easy and fast. you can fill your visa application form turkey & within 24 hour you can get your visa.

  OdpovedaťOdstrániť
 8. I deeply appreciate your openness in sharing these insights with us. In the coming days, I'll certainly be joining the event as this subject matter greatly piques my interest. apply for Turkish visa from Canada, snagging a Turkish visa is a breeze. Opt for the online e-Visa system. Just fill out the form, attach a passport-sized photo, and pay the fee. It's a smooth process, so you can focus on prepping for your Turkish adventure. Safe travels!

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Your blog is an intellectual odyssey, each post a vessel sailing the vast seas of profound thought. Your eloquent expression of ideas is truly commendable, offering readers a captivating journey. Navigating your literary waters is a voyage of enlightenment, eagerly awaiting the next chapter in the narrative of your insightful narratives.

  OdpovedaťOdstrániť
 10. Your blog is genuinely remarkable! The delicate interplay between profound wisdom and captivating storytelling creates a mesmerizing voyage through a realm of knowledge, where readers are whisked away to a world of enlightenment and inspiration. It leaves them with a newfound appreciation for the immense impact words possess.

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za všetky komentáre!