Avon letné novinky

By Zuzulienka - 25.9.20

 Leto sa skončilo a s ním aj testovanie mojich letných noviniek od Avonu.

.. teda, používam ich ešte, ale myslím, že ich už mám otestované natoľko, aby som sa s vami mohla podeliť o skúsenosť. Jednalo sa presne o 5 produktov nielen dekoratívnej kozmetiky, ale aj kozmetiky určenej na vlasy a telo. Taký pestrý mix.

A ako som bola s nimi spokojná? Priznám sa hneď takto v úvode, že to bolo asi prvýkrát, čo mi väčšina produktov nesadla, alebo nejakým spôsobom nevyhovola. Sama som bola prekvapená, lebo práve tie, na ktoré som sa najviac tešila pri výbere, tak tie sklamali. 

Avon Power Stay 24 hod riasenka

- vodeodolná zhusťujúca špirála... vodeodolná je, zhusťujúca tiež, ale až príliš. Na kefku sa vám totiž naberie vždy zbytočne veľa maskary, a riasy sa potom zlepujú. Keď sa s tým trochu pohráte, tak to viete pekne upraviť, ale mne napr. prekážala aj tá veľká nemotorná kefka.


Avon tónovací balzam na pery Jelly

- vybrala som si odtieň Sheer Pink. Gélová konzistencia tohto balzamu je veľmi zaujímavá, je skvelý na leto, jemnučko tónuje, na perách ho takmer nevidno. Akurát jeho ovocná vôňa mi zozačiatku trochu vadila, na perách mala zvláštnu chuť, ale po dlhšom používaní to prešlo.. alebo som si jednoducho na ňu zvykla.Avon Jelly farba na líčka a pery

- produkt 2 v 1, ktoré možno mnohé z vás ocenia, no ja ho viem využiť iba ako farbu na pery. Je totiž aký jemnučko ružový a ja som si akosi neuvedomila, že tieto odtiene mojím lícam vobec nepristanú (musím mať skôr odtiene do hneda). Na perách je celkom fajn, vadí mi len to nanášanie prstami, neviem si predstaviť ho použiť teraz v tomto období kdesi vonku... vhodnejšie by bolo tyčinkové balenie..


Avon Advanced Techniques Sun-Light Spray

- alebo teda skrášľujúci sprej na vlasy. Nanáša sa po umytí, ešte do vlhkých vlasov a nechá vyschnúť, alebo upraviť podľa potreby. Mne vôbec nevyhovuje.. vlasy mám po ňom nepoddajné, nedajú sa rozčesať, a po vyschnutí sú akési neupraviteľné, ani sem, ani tam.. Za mňa tento produkt nie.


Avon Body Scrub Aloha Monoi

- a toto je najlepší produkt celej dnešnej päťky. Na prvý pohľad klasický telový scrub/peeling, ktorý má však úžasnú krémovú konzistenciu, ešte úžasnejšiu vôňu a pokožka po ňom je krásne hladká, vyživená a voňavá. Naozaj je skvelý.Tak čo hovoríte? Skúšali ste niektorý produkt? Alebo vás niektorý zaujal?

 • Share:

You Might Also Like

10 komentárov

 1. Nejak ma neoslovili novinky, môžem odporučiť avonu power stay makeup ten je super

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Měla jsem ten tělový peeling, moc hezky voněl, docela jsem si ho užívala:-)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Ahoj, tak ten tělový scrub mne zaujal. Tím bych si mohla prodloužit léto. Krásný víkend přeji. ☺

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Jediné co mě zaujalo je právě ten scrub, jinak nic. :)
  Vítejte u Mišky

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Celkově Avon moc nekupuju, ale docela se mi líbí ten peeling.
  Povídání nejen o kosmetice

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Až na ten scrub mě novinky až tak neoslinily, ta rtěnka mi nepřipadá ničím zajímavá :)

  Somethingbykate

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Ten Jelly lip balm vyzerá na perách geniálne no sklamala ma jeho "chuť" :)

  xoxo | Mona from https://lipstickverse.com/

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Peeling vyzerá veľmi lákavo, najmä vďaka vôni :) ja som si nedávno z Avonu objednala strašné retro - biely lak. Je parádny, ani som nečakala :)

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Koukám, že AVON měl několik zajímavých novinek - super, že jsi s produkty spokojená! :)

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za všetky komentáre!