Mám 35..

By Zuzulienka - 14.4.21

.. áno, presne toľko. Ak ste to o mne doteraz nevedeli.. tak už viete..
Hovorím si, je to vek, s ktorým sa má človek chváliť? Alebo ho má radšej zatajiť? Nech je to ako chce, ja sa za to číslo nehanbím. Je to predsa 35 rokov života, môjho života, ktoré mi priniesli kopec radosti, krásnych chvíľ, nádherných dní, veľa skúseností, ale aj starostí a ponaučení, a ktoré zo mňa urobili človeka a ženu, akou momentálne som. Pretože celý život sa učíme, skúšame, tvoríme, hľadáme..
Celý život je jednou zaujímavou horskou dráhou.


Ako dieťa som si ani nevedela predstaviť, aké to bude, keď budem mať toľko rokov. Prišlo mi to tak strašne ďaleko, že som myslela, že sa toho ani nedožijem.
Dnes si hovorím, že po 30-tke je najlepší vek. Človek je už dospelý, samostatný, zvyčajne má práce, bývanie, a aj rodinu. Do tohto veku si taktiež prejde kadečím, vyskúša všeličo, pomení názory... až sa stane konečne sám sebou. 

Teda aspoň ja to tak vnímam, a niekedy si želám mať znovu 20, ale s terajším rozumom. Och, koľko vecí by som urobila inak.. Bohužiaľ čas sa späť vrátiť nedá, všetko vraj má svoj zmysel, všetko sa pre niečo stalo a deje, a nemali by sme nič ľutovať. Nech je teda všetko, ako má byť.


A prinášam vám ešte 10 pikošiek ohľadom môjho narodenia, dátumu a veku:

1. mojich 35 rokov je presne 12 785 dní.

2. ľudia mi hádajú vždy tak aspoň o 5 rokov menej, ja sa duševne cítim stále na niečo medzi 25 - 30

3. narodila som sa v noci o 23:15

4. znamením som baran a zaujímavé je, že ľudia z môjho okolia, ktorí najviac ovplyvnili môj život sú taktiež barani. Dokonca môj syn je baran.

5. inak, mal sa pôvodne narodiť 14.4., tak ako ja.. ale vypýtal sa skôr - 9.4.

6. keď mám niekedy niekde povedať nejaké číslo, tak hovorím 14 alebo 4. Čísla z môjho dátumu narodenia totiž považujem za svoje najšťastnejšie.

7. mama mojej svokry, teda babička môjho manžela bola narodená tiež 14.4. Náhoda, osud?

8. vo svojom okolí poznám veľa ľudí, ktorí majú narodeniny v dátumom 13. - 16.4., ale osobne nikoho s dátumom narodenia 14.4. 
Sranda je, že dosť často sú to ľudia a kolegovia z práce. Napr. v bývalej práci som sedela v kancelárii s dvoma kolegami, a naše narodeniny boli - ja 14., ďalší 15 a ďalší 16. A najlepšie na tom je, že sme sa narodili aj v rovnaký rok! To nevymyslíš, to je život!

9. zo slávnych osobností 14.4. narodeniny oslavujú aj: 
- Sarah Michelle Gellar, Adrien Brody, Stela Zázvorková

10. keď si spočítate všetky čísla zo svojho dátumu narodenia, tak vám vyjde životné číslo. Malo by to byť jednociferné číslo, no ak vám pri sčítavaní na konci vyjde 11, 22 alebo 33, tak tie už nesčítavate a sú to majstrovské čísla a majú špeciálnu energiu. Mojím číslom je práve 33. Viem, možno si myslíte, že blbosti.. ale niečo na tom bude.

A môj darček - odo mňa pre mňa ♥


A kedy máte vy narodeniny? Aký je váš aktuálny vek? Prezraďte mi čosi o sebe v komentároch :-)
Skúšali ste si už vypočítať životné číslo?

Krásny večer!

 • Share:

You Might Also Like

9 komentárov

 1. Musím říct, že bych ti taky hádala aspoň o pět let méně, vypadáš báječně:-) Přesně jak píšeš, čas se vrátit nedá, člověk by zpětně udělal spousty věcí jinak, ale i chyby nám měli něco dát, minimálně to, že se z nich poučíme..Je mi 25, byly doby, kdy jsem se přibývajích čísel ve věku děsila, ale už ne, každý ten rok a celkově ten dosavadní život mi něco přinesl, formoval mě, zkrátka ze mě dělal mě mnou..
  Všechno nejlepší dodatečně k narozeninám:-)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Na tvůj věk vůbec nevypadáš, tipla bych ti o dost méně! :) Přeji ti jen to nejlepší k narozeninám, hlavně hodně zdraví, štěstí a spokojenosti! :))

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Milá Zuzí, všechno nejlepší ke krásným půlkulatým narozeninám, hlavně at jsi spokojená, štastná a zdravá. ☺♥☺♥

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Ešte raz všetko najlepšie, ja mám koncom 29.apríla narodeniny už sa teším...

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Opožděně ti přeju všechno nejlepší k narozeninám :) Na svůj věk vůbec nevypadáš, tipovala bych ti klidně o deset let méně :)

  Another Dominika

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Dodatočne všetko najlepšie k narodeninám!
  Vek je len číslo, dôležité je, ako sa cítime :-) Ja budem mať v máji 41, ale stále ma na ulici starší ľudia odzdravia ahoj... sranda.

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Kočko, dodatečně všechno jen to nejlepší k narozeninám!! Ve svých 35 letech bych chtěla také vypadat tak krásně jako ty a také už být matkou. ♥

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Jéé tak to přeji všechno nejlepší k narozeninám ! :) Já bych ti teda ten věk také vůbec netipovala :), vypadáš krásně !

  LenaČerge

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Cože! Tak přeju dodatečně všechno nejlepší a tajně si přeju vypadat ve tvém věku jako ty, protože bych ti 35 opravdu netipla - vypadáš skvěle a moc ti to sluší! A dáreček od tebe pro tebe je taky boží:)

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za všetky komentáre!