September 2020 - tipy

By Zuzulienka - 4.10.20

Krásny októbrový deň!
Tak, čo hovoríte na to, že jeseň sa nám už prihlásila naplno? Ja nadšená nie som, ale taký je život... jar, leto, jeseň, zima.. v každom mesiaci a každom ročnom období sa dá nájsť niečo krásne. Ja som našla...

Moje tipy za september:


KNIHA
Pros a dostaneš 2
Ak si pamätáte, minulý mesiac som čítala knihu Pros a dostaneš prvú, a aj keď som na začiatku nadšená nebola, dočítala som ju do konca a v septembri sa pustila do jej pokračovania. Zatiaľ nemám dočítanú, ale páči sa mi o čosi viac ako tá prvá časť.
 

FILM
Tiché miesto
Nie je to žiadna novinka, ale ja som to videla prvýkrát - taký trochu scifi horor, pri ktorom som sa ale fakt bála až tak, že sa mi celú noc o tých príšerách snívalo. :-D V hlavnej úlohe Emily Blunt a John Krasinski. A do kin ide aj druhá časť aktuálne.HUDBA
Momentálne som sa zamilovala do týchto pesničiek:


M A I S Ø N & CILVR – Moon & Back

Ktorá sa vám páči najviac??

JEDLO
Don Quijote reštaurácia
Dobrého jedla nie je nikdy dosť a ja by som vám tentokrát odporučila reštauráciu DON Quijote v Bratislave. Varia tak trochu iné, ale výborné jedlá, obsluha je veľmi rýchla, ochotná a aj prostredie príjemné.


MAŠKRTA
Emco chrumkavé musli jahodové bez cukru
Neviem, či sa toto dá nazvať doslova maškrtou alebo sladkosťou, ale ja som si kúpila už niekoľké balenie a je to také príjemné chrumkanie, keď máte na niečo chuť a neviete na čo. Emco chrumkavé musli bez cukru. Fakt nie je ani príliš sladké a výborné je aj s jogurtom, či mliekom.


KOZMETIKA
Essence linka na oči
Ako kozmetický tip by som vám chcela dať do pozornosti túto obyčajnú čiernu linku. Značka Essence, ale teda v tomto prípade za málo peňazí, fakt veľa muziky. Jednoduchá v tvare pera, linku s ňou namaľujete hravo, a ona drží po celý deň bez rozmazávania sa.


MÓDA
Tričká s nápismi
Tak tie som si tento mesiac aj nakúpila, aj užila. Smejem sa, ako som kedysi takéto tričká vôbec nemusela, nenosila a nekupovala. Človek sa mení...


DOMÁCNOSŤ
Vrecia na odpad
Ak patríte tiež medzi tých, čo neznášajú rozbaľovanie nových sáčkov do koša, tak siahnite po týchto. Sú úplne perfektné, odbalíte ich hravo pomocou akože zipsu, každý vrece je samostatne namotané na kotúči, netreba ho trhať, je zaťahovacie a navyše pekne sviežo voňajú. Kúpite v LIDLi.


VÝLET
Devínska kobyla
Výletov som za september stihla veľa, ale asi najviac sa mi páčilo na vyhliadke Devínska Kobyla. Ten výhľad široko-ďaleko na všetky strany nemal chybu.


CITÁT
Čo myslíte?? Je to tak?


A aký bol váš september?
Aký tip by ste mi odporučili? • Share:

You Might Also Like

7 komentárov

 1. Z písniček se mi nejvíce líbí Moon and Back, je taková hrozně pohodová :)
  A Devínská kobyla vypadá hodně zajímavě! Já se sice necítím v těchto výškách nejlépe, ale zároveň se teď dělají tak architektonicky zajímavé rozhledny, že mám chuť na ně lézt! :)

  Little Dreamer

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Z Tvých tipů neznám nic, ale líbí se mi všechny, včetně toho citátu, který je pravda:-)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Mě vše hrozně uteklo, takže ani nevím. ALe vím, že září bylo pracovní. :D
  Michaela Blog || Instagram

  OdpovedaťOdstrániť
 4. To jahodové musli jsem už také zkoušela a je opravdu vynikající! :) Jinak super tip na knížku!

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Zuzi,
  vďaka za tipy :-)
  Na Devínsku sa chystáme už dlho, tak snáď to skoro dáme a s tričkami to máme úplne rovnako :-)))
  Pekný týždeň,
  A.

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Já jsem se na podzim teda hrozně těšila. :)) Ale jak říkáš, na každém období se dá najít něco pěkného. A já ještě navíc říkám, že neexistuje špatné počasí, ale jen my jsme špatně oblečení. :)

  Tyjo, písničky bohužel nejsou úplně můj styl, ale MOON & BACK mám ráda originál :)
  Mňam, musli miluju. Jsem ráda, že udělali variantu bez cukru. :)
  Ty linky (fix) na oči mám také, je super. A tričko krásné. :))
  K poslednímu obrázku... myslím, že kolikrát uvažujeme o tom, jestli to chceme nebo ne jen proto, že si říkáme, jestli je to správné. Nevím, jak se mám vyjádřit, ale myslím to tak, že koukáme na to, co by tomu řeklo okolí a tak a pak si podsouváme tu otázku, jestli to opravdu chceme. Myslím, že chceme, ale částečně se bojíme to chtít. Vůbec nevím, jestli mi rozumíš.. :D Neumím se moc vyjadřovat. :D

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za všetky komentáre!