OUTFIT 161: Čo nosím doma

By Zuzulienka - 25.3.20

V súvislosti s aktuálnou témou, karanténou a obmedzeniami, si myslím, že dnešný outfit sa sem veľmi hodí...

Tak som premýšľala - ako chodíte doma?? Je vám jedno, čo si na seba dáte, alebo sa snažíte aj v tom domácom oblečení vyzerať aspoň trochu dobre? A áno, aj cítiť dobre..
Ak ma sledujete na instagrame, tak ste už určite postrehli 2 outfity toho, čo doma nosím. Určite ešte nejaký do konca tohto obdobia pridám, no predtým si to poďme zhrnúť:- doma chodím hlavne v čiernom oblečení... neviem prečo, ale v čiernej sa proste cítim naj.
- moje domáce oblečenie musí byť pohodlné, takže žiadne rifle, čo tlačia, tričko z ktorého mi vykúka chrbát, alebo iné zvláštne nepohodlné kúsky
- nosím iba legíny - iba čierne (ešte donedávna som mala aj nejaké farebné, ale pri poslednom čistení šatníka som ich povyhadzovala, lebo to v nich nebolo ono)


- klasické tepláky by ste u mňa nenašli - nenosím ich, hovorím namiesto nich mám legíny, tie mi prídu pohodlnejšie
- kúskov oblečenia na domáce nosenie nemám veľa - mám tam niekoľko tričiek, mikín, v zime svetríkov a asi 4 legíny.
- veci na doma si málokedy kupujem nové. Väčšinou vytriedim vždy niečo z tých nových obnosených kúskov, čo už je buď vyšúchané, alebo to nechcem nosiť medzi ľudí, ale cítim sa v tom dobre.


- ale nepatrí sem oblečenie, ktoré sa mi náhodou roztrhne, tak si poviem, že ved na doma ho aspoň znosím. Nie, fakt nechodím doma v otrhanom, vyťahanom oblečení.
- a áno, doma nosím aj podprsenku. Od rána do večera - ja sa v nej cítim proste dobre...
- papuče veľmi nenosím, chodím väčšinu dňa iba v ponožkách. Keď papuče, tak také šľapkové.


A čo nosíte doma vy? Som zvedavá na vaše komentáre.


 • Share:

You Might Also Like

6 komentárov

 1. Já nosím také legíny a nebo kalhoty, co už nenosím na ven a to samé u triček.

  OdpovedaťOdstrániť
 2. V podstatě máme stejný styl oblékání, doma, i doma je třeba cítit se hezky a dobře:-) Nosím legíny a trička, která už nejsou v úplně top stavu abych je nosila ven, ale přesto zachovalá.. Sluší Ti to:-)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. U mě také vedou legíny nebo tepláky - hlavně, ať je to pohodlné! :D :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Taky nosím legíny a aji tepláky, ale tepláky jsem momentálně vyhazovala, takže mi zbyli jen legíny :) Hlavně být v pohodlném. :)
  Vítejte u Mišky

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Milý článek. Co procházím starší příspěvky, sluší ti ale snad všechno, co na sebe oblečeš. :)

  Osobně mám na doma ráda legíny z bambusu (ty nosím i na cvičení, takže mají dvojí využití), nebo často beru volné "boho" kalhoty z viskózy, které jsou zase skvělé na výlety a cestování. S trikama to mám podobně - co je pohodlné, slušivé, ale do práce už to není ono, tak nechávám na doma.

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za všetky komentáre!