OUTFIT 167: Óóó šaty...

By Zuzulienka - 20.6.20

... moje milovanééé! Tak by asi znela táto známa pesnička v mojom podaní.. (Marika Gombitová - Šaty).
Určite som to už viackrát na blogu spomínala, a ak ste to náhodou ešte nepostrehli, tak opakujem: Milujem ich!
Šaty sú tak vďačný, univerzálny a pritom jednoduchý kúsok oblečenia, že doslova ďakujem, že niekto niekedy niečo také vymyslel, a že som žena, a že ich môžem nosiť bez toho, aby na mňa niekto divne pozeral.


Ja osobne by som ich teda nosila najradšej každý deň.
Myslím, že by to aj šlo, nakoľko k dnešnému dňu ich mám v šatníku vyše 100!!! Viem, šialené, ale sú tam zarátané šaty úplne všetky - letné, zimné, slávnostnejšie, spoločenské... (presné číslo vám  prezradím v ďalšom plánovanom článku o mojom šatníku).
A myslím, že ľudia robia aj šialenejšie veci, ako je nakupovanie a nosenie šiat..

Mám šaty naozaj rôznych strihov, dĺžok, farieb a nosím ich na jar, leto, jeseň aj zimu. Proste skoro stále.


Zopár zaujímavosti o mojich šatách: 

- svoje prvé také ozajstné šaty som si kúpila asi v 15. rokoch, keď som išla na svadbu. Boli také čierne s veľkými červenými kvetmi, volánmi a rozparkom na jednom stehne. Boli pekné.. ak nájdem foto, ukážem.

- kedysi - hlavne počas strednej a vysokej školy som však šaty takmer vôbec nenosila - iba na slávnostnejšie príležitosti.

- začala som s tým, až s nástupom do práce a vlastne tam kdesi začala aj moja vášeň k obliekaniu

- moje šaty na maturitný ples boli pastelové modré. Boli to konečne jedny šaty, ktoré mi sedeli dĺžkou aj strihom na vtedajšiu moju postavu, no dnes by som si ich už nekúpila.

- aktuálne mám najviac šiat v čiernej farbe

- všetky moje šaty sú krátke, s dĺžkou nad kolená, pod kolená, alebo okolo kolien.

- najdrahšie a najťažšie šaty, aké som mala na sebe, boli moje svadobné šaty - v roku 2013. Samotné vážili 5 kíl a ich prenájom na víkend ma vyšiel 500€.

- dlhé šaty by ste našli u mňa len jedny jediné, ktoré som mala oblečené v roku 2014 na plese. Zase modré, ale tentokrát kráľovsky modré. Inak dlhé šaty nenosím, lebo neviem nájsť na svoju výšku tak dlhé, aby bolo naozaj dlhé.

- naposledy som si šaty kúpila teraz v utorok 16.6.2020 Tieto šaty sú z môjho obľúbeného Mohita a popravde, ešte som ich nemala tak naozaj nikde oblečené.
.. iba v tomto bielom makovom poli...
Aj keď fotky nie sú dokonalé, ale sú! Lebo strašne som chcela nejaké v takomto prostredí.
#poppyflowers


Nakoľko fotky nie sú až tak jasné a ostré, pridávam ešte túto jednu zrkadlovku, aby ste videli, ako šaty vlastne vyzerajú.

ŠATY: Mohito
KABELKA: Fashionshop.sk
LODIČKY: Deichmann


A koľko šiat máte vy? ♥♥♥

 • Share:

You Might Also Like

6 komentárov

 1. Jako malá jsem šaty nenáviděla, kdykoliv mně do nich mamka oblékala, tak jsem pištěla a dělala hrozné scény. A vydrželo mi to dlouho, ještě na střední a vysoké jsem je nosila jen sporadicky. A teď je od jara do podzimu nosím skoro pořád, miluji je a zastávám pravidlo, že krásných šatů není v šatníku nikdy dost:-) Moc Ti to sluší:-)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ty fotky jsou nádherný <3 A šatičky ti moc sluší :)

  Pauline's Tiny World

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Já šaty přes léto nosím nejraději, ale i na ostatní roční období je to skvělá volba. :) Šaty jsou moc pěkné a sluší ti.
  Vítejte u Mišky

  OdpovedaťOdstrániť
 4. V jednoduchosti je krása! Šaty ti moc sluší a i fotky se povedly. :))

  OdpovedaťOdstrániť
 5. 5 kg šaty? No waw, ale vypadaly opravdu krásně. Já se přiznám, že ještě na tu úchylku na nošení šatů čekám :D Já jich mám jen pár a to jsou hlavně na léto :) Ale moc se mi líbí ten styl jejich nošení.

  WantBeFitM

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za všetky komentáre!