September 2021 - radosti, udalosti

By Zuzulienka - 1.11.21

Áno, máme už november, no ja ešte doháňam septembrové resty. Tento mesiac si zhrnieme tak trošku stručnejšie, a skôr vo fotkách, ako v tipoch. Bol to náročný mesiac, aj preto som si nejak nestíhala zhromažďovať tipy pre vás.Jednou z významných udalostí mesiaca september bol nástup nášho 6-ročného chlapčeka do 1. triedy. Tie roky preleteli neskutočne rýchlo a letí to naďalej, veď už sú to 2 mesiace, čo chodí do školy.
V mesiaci september napriek mnohým povinnostiam sme stihli aj celkom dosť výletov. Až sa tomu čudujem, že sme to postíhali.

1. Rozhľadňa Veľká Homoľa - fakt sa oplatí. Nádherný výhľad na všetky strany, a aj napriek môjmu strachu z výšok, som tam vyliezla.2. Zoo Bojnice - boli sme tam síce už niekoľkokrát, ale nevadí.3. Rozhľadňa Lipky - také miesto, ktoré by vás možno nenapadlo ísť pozrieť - rozhľadňa uprostred poľa. Ale hore som nevyliezla. Nepríjemné kovové rebríky a priehľadné poschodia - tak to som nedala.4. Nitriansky hrad - tiež sme tam boli niekoľkokrát, ale stále sa tam rada vraciam.- maškrta, ktorú môžete vyskúšať je táto choco cookie čokoláda..- prípadne aj táto limitka s kávovou príchuťou bola zaujímavá... skvelý obed z reštaurácie Elements v Trnave.. a štvorcovú pizzu ste už jedli?.. pre septembrové nechty som zvolila ružovú.. rozčítaná.. ale nedočítaná.. mám momentálne rozčítané asi 3 knihy, no času alebo lepšie povedané chuti dočítať veľmi nie je... aj kávičky, koláčiky a zmrzlinu sme ešte v septembri stihli.

.. z prechádzky našim mestom..

.. a posledné posedenie na terase.. kým ešte bolo teplo... na záver aj nejaký ten citát:


Krásny deň vám ešte želám a som zvedavá, aký bol váš september, ak si naň ešte spomínate.

 • Share:

You Might Also Like

4 komentárov

 1. Wau ta rozhľadňa Veľká Homoľa je krásna a na ten cheesecake by som si hneď dala.
  Budem rada ak sa zastavíš aj na mojom blogu.
  Môj blog: http://lifeforjul.blogspot.com/

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ten čas hrozně letí, připadá mi to jako chvilka, co jsem četla, že z Tebe bude maminka a už máš školáka:-) Citát je moc hezký a nehty taky:-) Čtvercovou pizzu už jsem měla, akorát já jí říkám domácí:-)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Moc krásné shrnutí, z fotek cítím pohodovou atmosféru a takové jsi určitě měla celé září. :) Mám chuť na tu pizzu! :D

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Viem ako sa cítiš pri tom nástupe do školy. Ja som do školy odprevadila už tretieho syna a od budúceho roka ide ďalší syn do škôlky. Nechápem ako rýchlo rastú ale proste rastú. Je to masaker. A tá pizza. Och joj. Teraz mám riadnu chuť na ňu :) Takže zajtra pečiem. ďakujem

  Andulka z blogu >> DISCOVERINGGLAM

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za všetky komentáre!