Kozmetiku Mixa vám asi nemusím nijak zvlášť predstavovať. Určite ste o nej už počuli, zahliadli ju, či dokonca aj skúšali.
Ja som kedysi dávno mala možnosť spolupracovať s touto značkou, a aj vďaka tomu som vyskúšala veľa ich produktov. Od vtedy prešli zmenou, niektoré produkty už sa nerobia, iné vylepšili, a celkovo svoje portfólio rozšírili.
Dlho som skúšala rôzne aj drahšie, aj lacnejšie, aj lekárenske produkty na pleť, ktoré by ma neštípali, nedráždili a konečne mojej citlivej a suchej pleti vyhovovali. Poviem vám - nespomínam si na žiadny, ktorý by toto splnil. Alebo možno ich pár bolo, ale stále to nebolo to pravé.
A tak som sa po rokoch opäť vrátila k Mixe. Ich odličovač používam naozaj dlhodobo, tak si hovorím, že idem opäť aj do ich krémov, nejakého séra a neskôr mi doma pribudla aj čistiaca voda.
Nemohla som urobiť lepšie. Tento článok nie je spolupráca, ale naozajstná skúsenosť s touto kozmetikou.
Samozrejme, že aj tú predtým som reálne skúšala a používala, ale ak nie ste ovplyvnení ničím iným, tak je recenzia predsa len lepšia, nie? Hlavne pre bežného spotrebiteľa, ktorý má tendenciu ľahšie uveriť, že to naozaj funguje, lebo veď nepíše to tá osoba "len kvôli spolupráci", nie je to len reklama.
Najprv som si kúpila 2 hydratačné krémy Hyalurogel - denný a nočný. Oba majú po 50 ml, hypoalergénne zloženie, sú bez parfumácie a obsahujú 7% kyseliny hyalurónovej, ktorá je telu prirodzená látka.
Denný krém je o čosi ľahší, jemnejší, rýchlejšie sa vpíja a nočný krém je taký hutnejší, mastnejší, a môžete ho použiť aj ako masku, ak ho nanesiete v hrubšej vrstve. K obom krémom môžem však povedať, že mi maximálne vyhovujú, pleť hydratujú, osviežia, a dodajú jej to, čo potrebuje. A veľkým plusom je, že krémy moju pokožku nijako nedráždia, žiadne svrbenie, začervenanie, ani pálenie sa nekoná.
Neskôr som doplnila starostlivosť o sérum Mixa Hyalurogel s kyselinou hyalurónovou, ktorý bol naozaj skvelý, hneď po aplikácii som videla, že pleť doslova ožila, rozjasnila sa, vypla.
Teraz som si kúpila druhé sérum - Mixa hydratačné sérum proti vysušovaniu, ale to sa mi už tak nepáči. Nemám po ňom tak žiarivú a rozjasnenú pleť ako po sére s kyselinou hyalurónovou, napriek tomu, že obsahuje aj kyselinu hyalurónovu, ale aj kyselinu mliečnu, ktorá sľubuje vyhladenie pokožky. Nevidím to, viac v tomto smere mi vyhovovalo to prvé sérum - musím si ho opäť kúpiť.
No a najnovšie som moju rannú starostlivosť doplnila o micelárnu vodu Mixa Optimal Tolerance. Ráno vždy pleť vyčistím touto micelárnou vodou, neoplachujem.
Potom nanesiem sérum, veľmi rýchlo sa vpíjajú obe.
A nakoniec denný krém.
Večernú starostlivosť začínam Mixa dvojfázovým odličovačom, potom pleť dočístím čistiacim gélom s vodou - momentálne používam Biodermu. Vysuším vatovými tampónmi a nanesiem Mixa nočný krém.
Keď miniem Biodermu, tak si do starostlivosti plánujem pridať aj Mixa čistiaci gél proti vysušovaniu a tým bude moja starostlivosť o pleť s Mixou dokončená.
Záverom môžem povedať, že pri pravidelnom používaní tejto kozmetiky bola moja pleť krásna, jasná, vypnutá, žiarivá, bez vyrážok, bez podráždenia, hydratovaná. Aktuálne nie som dôsledná a nepoužívam ju poctivo pravidelne, ale napravím to.
Naozaj som veľmi spokojná s touto kozmetikou a asi pri nej aj dlhodobo ostanem, nakoľko aj cenovo je veľmi dostupná.
Akú máte skúsenosť s Mixou vy? Skúšali ste túto kozmetiku niekedy?









0 komentárov
Ďakujem za všetky komentáre!