Svieže pánske trio Adidas get ready!

By Zuzulienka - 4.8.15

Naši muži sú čoraz viac zasväcovaní do kozmetiky a rôznych kozmetických procedúr. Kozmetika už totiž dávno nie je len výsadou žien. Predsa aj muži sa chcú o seba starať, chcú sa nám páčiť a chcú nám voňať. Netreba to však preháňať, chceme aby zostali mužmi, no chceme aj, aby o seba dbali. Dnes už existuje neskutočné množstvo kozmetických prípravkov aj pre mužov, no osobne si myslím, že im stačí povinná základná výbava: sprchový gél + šampón, deodorant, antiperspirant, parfém, výbava na holenie a po holení, gél na vlasy a prípadne nejaký krém, ak majú naozaj suchú pokožku.Môj chlap naozaj vlastní iba toto a najradšej zo všetkého má značku Adidas. Používa ju už veľmi dlho, a ak by ste ho chceli potešiť, tak kozmetický balíček od tejto značky u neho nikdy neskončí v koši. Práve nedávno testoval trio Adidas produktov s názvom get ready! - sprchový gél 3v1, deodorant a antiperspirant.
Tri najdôležitejšie produkty určené na to, aby sa aj muž v horúcom lete cítil sviežo. A ako u neho toto trio obstálo?
Sprchový gél Adidas get ready!- používať niekoľko produktov len pri sprchovaní, to nie je nič pre chlapa. Najlepšie je, ak je všetko v jednom. Teda šampón aj sprchový gél. Adidas má v ponuke veľa takýchto kombinovaných prípravkov a aj get ready! nie je výnimkou. Príjemný osviežujúci sprchový gél so šampónom, je to pravé pre chlapa. Vôňa je naozaj svieža, nie veľmi korenistá, ani veľmi jemná. Balenie 400 ml vášmu chlapovi vydrží naozaj dlho aj pri každodenném sprchovaní.


Anti-perspirant Adidas get ready! - antiperspiranty sa stali neoddeliteľnou súčasťou každého nášho dňa. Nielen toho ženského, ale aj mužského. Potia sa aj oni a dokonca ešte viac ako my. Môj chlap pravidelne cvičí a vždy, keď ide do posilňovne, tak nikdy nezabudne aj na antiperspirant. Zabezpečí mu, aby sa aj pri dvíhaní tých najťažších váh cítil dobre. Síce vraj tomu, aby ste sa nepotil nezabráni, (veď ktorý antiperspirant to dokáže, vedia to iba zmierniť), ale zabráni aspoň nepríjemnému pachu a osvieži vás. Ideálne je používať ho aj počas dňa, kedykoľvek sa potrebujete osviežiť. Tento navyše nezanecháva biele škvrny na oblečení, takže ho kľudne nastriekajte po celom tele.


24 hod Deo Stick Adidas get ready! - posledným kúskom každodennej výbavy je tuhý dezodorant a antiperspirant v jednom. Ideálne je naniesť ho večer pred spaním, aby mohol začať pôsobiť už počas noci a aby ste sa nasledujúci deň v práci oveľa menej potili. Neobsahuje alkohol, a tak ako predchádzajúce dva produkty, aj tento vonia sviežo. Poteniu vraj úplne nezabráni, ale aspoň trochu ho zminimalizuje a dôležité vraj je aj to, že aj keď sa potíte, tak pot s vás po použití deo sticku nie je cítiť.Ak teda ešte stále váhate nad darčekom pre svojho drahého, myslím, že kozmetickým balíčkom adidas nikdy nič nepokazíte.
Koľko toho  používajú vaši chlapi a akú značku majú najradšej?

  • Share:

You Might Also Like

2 komentárov

  1. No, můj má v koupelně to základní, určitě to nijak nepřehání. Sprchové gely preferuje zásadně takové aby to mohl použít i jako šampon, prostě čím míň lahviček, tím líp, to jsou chlapi:-D

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Muj pritel zase pouziva old spice take 2v1. Adidas mel a ten mu pry nevoni :D
    http://www.style-and-smile15.blogspot.cz

    OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za všetky komentáre!