Maximálne nalíčená

By Zuzulienka - 18.12.13

Občas sa pozastavujem nad fotkami niektorých žien, ako sa môžu a ako sa vedia tak dokonalo (niekedy sa mi zdá, že až priveľmi) nalíčiť. Na instagrame ma udivuje hlavne jedna užívateľka @amrezy, pri ktorej sa vždy zastavím a premýšľam, či naozaj tak chodí nalíčená do spoločnosti (priznávam, že netuším, či je nejakou osobnosťou). Na jednej strane mi príde, že je to pekné a dokonalé, no na strane druhej sa mi zdá, že je to až priveľmi umelá fasáda... a ja by som tak asi medzi ľudí neodvážila vyjsť.


Ja sa líčim pravidelne každý deň, jemný makeup, čierna ceruzka, riasenka, zvýrazniť obočie, líčka, prepudrovať a ide sa. No tento víkend som si povedala, že sa len tak pre zábavu skúsim poriadne nalíčiť a skúsim tak, či mi to vôbec ide, a či vôbec dokážem vyzerať tak umelo, alebo či tie kočky, čo sa tak líčia vyzerajú umelo aj tak a makeup im to len zvýrazní.
Výsledok vyzeral takto:

S celým makeupom som sa hrala asi pol hodinu, možno aj viac.


A ako tak na to pozerám, ešte stále sa dá pridať a nalíčiť sa ešte výraznejšie. Silnejšie tiene, výraznejší rúž, lepšie vytieňovať. No mne sa už pri takomto nalíčení v skutočnosti zdalo, že je to už dosť.Záver znie, že nech robím čo robím, tak dokonalo/prehnane sa asi nalíčiť neviem a popravde, asi by som ani nemala odvahu vyjsť tak medzi ľudí. No možno niekedy nabudúce to ešte skúsim :)
Ale musím priznať, že s týmto líčením som sa cítila dobre :)
Čo vy a výrazné líčenie? Páči sa vám, alebo ste radšej za prirodzenosť?
Krásnu stredu!

 • Share:

You Might Also Like

12 komentárov

 1. Asi se mi vic libis s tvym make-upem.
  Ja se asi licim vice-stiny,cerna tuzka,rasenka,make-up,tvarenka,pudr. Vecer treba vyraznejsi stiny,kourovky a rtenky,ale snad nevypadam tak umele:D

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Jsi jako bohyně, hrozně ti toto líčení sluší! Jsi nádherná! :)
  thechangeofmissy.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Si pekná v novom makeupe, určite môžeš aj von takto.: )
  Máš veľké oči, môžeš si dovoliť bohatú čiernu linku. Ja musím byť opatrnejšia.
  Ešte by si mohla pridať viac tmavšieho tieniku štýlom "do postupna ". Páči sa mi aj krycí makeup, čo si dala. Super!

  OdpovedaťOdstrániť
 4. prečo prehnane? strach výjsť medzi ľudí...hmmm...no, líčenie treba vedieť nosiť a nebáť sa toho a samozrejme, vedieť ako to urobiť s citom a čo sa hodí, čo je dokonalosť a kde je už hranica vulgárnosti. ja veľmi rada napr. používam líčidlá, dajú sa s tým krásne urobiť kontúry tváre, vytieňovať lícne kosti, zvýrazniť oči alebo pery a vôbec to nemusí byť prehnané. treba to mať v rukách. osobne milujem dymové líčenie. nepoužívam ho často a nie cez deň, ale zbožňujem ho a páči sa mi aj na babách.

  OdpovedaťOdstrániť
 5. you look just wonderful!
  following you via gfc and bloglovin now! hope you'll follow me back!
  happy day!

  http://www.getcarriedaway.net/

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Moc ti to sluší! :)

  http://shades-of-silvie.blogspot.cz/

  OdpovedaťOdstrániť
 7. veľmi ti to pristane aj s takýmto make upom :) ja som aj za výraznejšie líčenie, ale tiež ho na bežné nosenie sama veľmi nenosím :)))

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Vyzeráš pekne.. nie je to príliš, je to také vkusné. :)
  Menej je niekedy viac by som povedala. :)

  OdpovedaťOdstrániť
 9. have a great weekend!

  <3
  http://www.getcarriedaway.net/

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za všetky komentáre!