Balea Shining Cocos sprchový gél

By Zuzulienka - 23.9.15

Trblietky a kokos sú akousi letnou záležitosťou. Keď sa spoja dokopy, tak môže z toho vzniknúť úžasný sprchový gél, s ktorým sa budete aj na začiatku jesene cítiť ako v lete. Presne taký je Balea Shining Cocos - trblietavý sprchový gél s vôňou kokosu. Už samotný obal tohto sprcháča evokuje vo mne leto - azúrová modrá nejednej z nás pripomenie skvelú dovolenku pri mori. Vôňa kokosu vás prenesie kdesi na pláž, keď ste popíjali chladený miešaný koktail a trblietky sa budú krásne vynímať na vašej opálenej pleti.


Musím sa priznať, že kozmetiku s vôňou kokosu nevyhľadávam a spočiatku som si myslela, že ani tento sprchový gél ma veľmi neočarí. Avšak je rozdiel kokos od kokosu. Niektoré výrobky sú kokosom silno cítiť, no tento sprchový gél je taký akurát. Nevonia po kokose príliš silno, skôr tak jemne, a mne tá vôňa vôbec nevadí. Páči sa mi.

Príjemne ma prekvapila aj farba samotného sprchového gélu. Nielen obal, ale aj jeho obsah je krásne modrý s drobnými ligotavými trblietkami. Gél je celkom hustý, krásne pení a vašu pokožku dokonale vyčistí, osvieži a prevonia.

Čo sa týka spomínaných trblietok, nemusíte sa báť, že by ste sa trblietali od hlavy po päty. Trblietky sú naozaj veľmi jemnučké a väčšiu časť z nich pri sprchovaní zmyjete. Niečo však na pokožke zostane a práve ten zvyšok ju krásne prežiari a verím, že sa môže krásne vynímať práve na opálenej tmavej pokožke (ktorú ja nemám).

Sprchový gél má praktické balenie, z ktorého sa ľahko aplikuje a má obsah 250ml. Nájdete ho v ktorejkoľvek DM drogérii.


Takže ak máte radi kokos, trblietky a modrú farbu, bežte  si poň!

Alebo ho už máte otestovaný? • Share:

You Might Also Like

5 komentárov

 1. Měla jsem ho a byl fajn, jen škoda, že na těle ty třpytky nezůstaly.

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Tiene que oler muy bien!! Me encanta el producto!!

  http://todreamtheimpossiblemnoeliaco.blogspot.com.es/2015/09/new-in-shein.html

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Kokosovú vôňu mám rada, ale ja som si teraz veľmi obľúbila levanduľu, ale obzriem sa po ňom.
  http://vsetko-co-mam-rada-by-vaja.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Ja take moc kokos nevyhledavam, ale tento bychklidne zkusila.
  http://style-and-smile15.blogspot.co.uk

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za všetky komentáre!