Tekuté matné rúže od Dermacol

By Zuzulienka - 6.12.17

Matné rúže sú momentálne v kurze. O to viac sú zaujímavé, keď sa povie, že tekuté, kedysi totiž táto konzistencia a matnosť nešli dokopy. Dnes je však možné už asi všetko a preto nie sú výnimkou ani Dermacol a ich rúže Matte Mania. Tieto rúže dostanete celkom v 25 úžasných odtieňoch, u mňa doma sa ocitli tri: 12, 15 a 55


Všetky 3 rúže majú neskutočne úžasnú a jemnú konzistenciu a ich nanášanie na pery je doslova pohladenie. A to ani nehovorím o krásnych vôňach, ktoré pri nanášaní budete mať chuť zjesť. Neviem, či sa mi to len zdá, ale ako by každý rúž voňal trošku inak.


Rúže stačí jednoducho naniesť na pery a nechať zaschnúť. Zaschnú v priebehu pár sekúnd, potom ich už radšej nepretierajte, lebo by vám vytvorili nepekné šupinky. Po zaschnutí sú pery krásne matné niekoľko hodín.(Odtieň 55 pridám ešte dodatočne...)

Dermacol sľubuje výdrž až 9 hodín, ja môžem potvrdiť, že rúž vydrží naozaj dlho, no nie bez poškodenia. V optimálnom stave mi vydrží tak 4 hodinky, potom už sa kdesi s jedlom a pitím stráca. Dokonca som postrehla, že pri jedení sa úplne ako keby rozpúšťa a vtedy ide ľahšie dole. Takže radšej s ním čo najmenej jesť.Inak sú rúže naozaj krásne pigmentované, na perách sa krásne vynímajú a ani ich nevysušujú.

Spolu s rúžmi mi ešte dorazila aj transparentná kontúrovacia ceruzka na pery. Pomáha pery vykresliť, zabraňuje rozpíjaniu rúžu a obsah kyseliny hyalurónovej jemne vypĺňa vrásky v okolí úst.


Máte radi matné rúže? Skúšali ste tieto od Dermacol?


 • Share:

You Might Also Like

4 komentárov

 1. Matné rúže zbožňujemm práve od Dermacol som ešte tieto novinky neskúšala,vyzerajú veľmi lákavo.Odtieň 12 ma zaujal je to nádherná farba

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Hodně se mi líbí odstín 12, i když matné rtěnky moc nemusím. Taky mě zaujala transparentní tužka na rty. :-)
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Já si myslím, že tato novinka se jim povedla. :) Líbí se mi odstíny

  OdpovedaťOdstrániť
 4. I love the red colour! Nice post!! Your blog is interesting!!
  I follow you. Mind following back?

  http://asweetwoorld.blogspot.com/

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za všetky komentáre!