Moje letné MUST HAVE

By Zuzulienka - 1.7.17

Wau! Dnes 1. júl, polovica roka za nami, leto v plnom prúde a ja som si povedala, že tohtoročné si musím poriadne užiť. Hlavne preto, že je posledné s mojím drobcom na materskej dovolenke, a teda máme na seba ešte kopec času. V súvislosti s tým ma napadol článok, ktorý je asi momentálne aktuálne na viacerých blogoch. A súvisí s letným MUST HAVE.


Popremýšľala som aj ja a zistila som, že v toto leto mi určite nesmú ani jeden deň chýbať tieto veci:1. Slnečné okuliare
Neviem bez nich fungovať, keď je vonku slnečno a horúco. To slnko mi vždy akosi ťahá oči, preto mám slnečných okuliarov niekoľko a všade kam sa pohnem. Moje najnovšie sú tieto, s červeným nádychom zo stránky www.letnyhit.sk


2 Šľapky a žabky
Milujem, keď si môžem na nohy obuv len tak našuchnúť a ísť. Nemusím nič zapínať, odopínať, nič ma netlačí a nie je mi teplo. Šľapky sú na leto ako stvorené a pri nedočkavom drobcovi takéto rýchle obúvanie oceníte.


3. Crossbody kabelka
Odkedy Nikolasko začal chodiť, pribudlo mi do výbavy kabeliek asi 5 tých z radu crossbody. Je to presne tá veľkosť, ktorú potrebujem, keď ideme na prechádzku a hodím tam akurát mobil, kľúče, vreckovky, vlhčené obrúsky, peňaženku a fľašku s vodou pre malého. Nič viac nám vonku netreba.


4. Vlhčené obrúsky
Odkedy mám dieťa, používam ich všade a na všetko. Fakt sú skvelým pomocníkom nielen pri špinavých rukách, ale aj na utieranie nábytku, čistenie topánok, či iných vecí.


Áno, k letnej výbave obyčajne patria aj nejaké tie plavky, opaľovací krém, či iná slnečná kozmetika, voda, no to do tohtoročného zoznamu nezaradujem, pretože tieto veci využívam minimálne. Pražiť na slnku sa mi veľmi nechce, von chodíme hlavne, keď už nie sú také horúčavy a plavky som na sebe tento rok ešte nemala.

Čo je vaše MUST HAVE toto leto?

Prajem vám krásne leto!

 • Share:

You Might Also Like

8 komentárov

 1. vlhčenéé obrúsky sú u mňa číslom jedna, opaľovací krém, bez ktorého nevýjdem von je číslo dva a slnečné okuliare uzatvárajú moju top 3 :-) ❤ xx

  Simona | l i v e i n f o x w o r l d

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ja musím mať so sebou dobrý krém proti slnku a od minulého roku aj vodu v spreji na osvieženie. :)

  AN Beauty Blog

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Bez brýlí bych nefungovala, ze slunce mi slzí oči a brýle jsou jedinou věcí, která tomu může zabránit :) Sice mám jen jedny, ale vůbec mi to nevadí :)
  Souhlasím! Bez žabek nebo takových "rychlo botek" si léto neumím představit! ♥
  Vlhčené ubrousky jsou super, já ale přes léto používám spíš antibakteriální gel :)
  Jinak si musthave seznamy nedělám :)

  Měj se v lásce,
  Janet S. ( http://janetsonrisa.blogspot.com/ )

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Moje must have na léto je teď pořádný batoh, se kterým chodím na brigádu :)

  Little Dreamer

  OdpovedaťOdstrániť
 5. moje must have si už čítala na blogu :)
  ale určite tam patria z týchto tvojich okuliare, cross body kabelka a žabky:)
  MakeUpByVeo

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Ty brýlky mám taky, jen v jiné barvě z e-shopu beyou a jsem z nich nadšená ! :)

  LenaČerge

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Také vlhčené ubrousky a ochranný krém. :)

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Jéé ty brýle jsou skvěle :) Jinak já bez brýlí z domů nevyjdu a když jo, tak jsem schopná se pro ně vrátit, i když jsem několik minut od baráku :-D

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za všetky komentáre!