Textilné masky na tvár

By Zuzulienka - 18.7.17

Určite ste o nich už počuli, čítali, alebo ich dokonca skúšali. Tieto masky sú teraz veľkým hitom, viacero kozmetických značiek ich zaradilo do svojej ponuky. Ja som mala možnosť vyskúšať tie od Dermacolu.


Sú tri - hydratačná, čistiaca a liftingová.
Textilné masky sú stvorené pre tie z nás, ktoré nerady na tvár niečo patláme, alebo sa nám nechce vyrábať domáce masky.Každá maska je zabalená zvlášť v obale a určená na jedno použitie. Sú skvelé v tom, že ich jednoducho vytiahnete z obalu, rozložíte a "prilepíte" na tvár. Maska má vyrezané otvory pre oči, nos, ústa, na tvár ľahučko priľne a drží, a teda pokojne môžete počas tých 10 minút, kým má pôsobiť, niečo robiť.


V maske síce budete chvíľu vyzerať ako z Texaského masakru motorovou pílou, ale za tú hladkú pleť po použití to stojí.

Pretože tieto masky po použití pleť naozaj zanechajú hladkú, vyživenú a krásnu. A je úplne jedno, ktorú si vyberiete. Popravde prídu mi celkom podobné, líšia sa možno trošku vôňou.
Ako prvú som skúšala hydratačnú s medom a teda priznám sa, že tá vôňa sa mi vôbec nepáčila. S ďalšími dvoma to už bolo lepšie, voňali trošku inak, najpríjemnejšia mi bola hĺbkovo čistiaca, po použití ktorej som bola milo prekvapená, že pleť bola tiež hydratovaná.

Každá maska je po vybalení a aplikovaní na pleť úplne mokrá. Na tvári vám z nej môže až kvapkať. Keď ju po 10 minútach dáte dole, tak je zase takmer suchá. Je teda zrejmé, že všetky látky sa vstrebali do pleti a to je účel.


Záverom maskám okrem spomínanej vône nemám, čo vytknúť, splnili čo slubili, ľahko sa aplikujú a sú fakt skvelé na rýchle domáce použitie.

Skúšali ste ich?

 • Share:

You Might Also Like

7 komentárov

 1. jeej super článok :) ja som ani nevedela, že aj dermacol má takéto textilné masky :) ja som mala zatiaľ len od Garnier a Balea :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Zkusila jsem tu hloubkově čistící masku a byla jsem nadšená a spokojená. Chci určitě vyzkoušet i další dvě a jsem zvědavá, jak se mi bude líbit ta s medem :)
  Inspiration by Linda

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Mně tyhle textilní masky hrozně vyhovují, ale je fakt, že od Dermacolu moc nekupuju, spíš objednávám různé korejské, baví mě víc ;) Nebo si vystačím s těmi z DM.

  A.

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Jéjo, Dermacol má textilné masky, idem po ne!!! ...Tak nejdem, už je veľa hodín, ale ráno sa skočím mrknúť do 101ky, ktorú mám za rohom :) A vraj Texasky masaker :D Zuzi, neni to také zlé, naozaj :D

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Tyto masky jsem zkoušela, ale byly na mne moc velké. Téměř celou tvář jsem měla v díře na nos :DDD

  Little Dreamer

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Tyto jsem nezkoušela, ale zkoušela jsem od Garnier a od Misshy, ale za mě teda nic moc hele.

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Super článok, ja mám najradšej textilnú masku zo Sephory :)

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za všetky komentáre!