Avon tlačová konferencia na Valentína

By Zuzulienka - 18.2.17

Ako ste strávili Deň zaľúbených - Valentína? Ja trošku netradične - na tlačovej konferencii Avon. Keď mi prišla ešte v januári pozvánka na túto akciu s dátumom 14.2., bola som milo prekvapená, a keďže s manželom Valentína nijak špeciálne neoslavujeme (cez týždeň to u nás ani nie je možné), a zatiaľ som na ten deň nemala nič naplánované, pozvanie som bez váhania prijala.


Konferencia sa konala na úžasnom mieste, reštaurácii UFO v Bratislave, ktorá sa vypína vo výške 95 m nad Dunajom. Uff, poviem vám, moje prvé myšlienky, keď som sa dozvedela miesto konania boli všelijaké. Neznášam totiž výšky, v tejto rreštaurácii som nikdy predtým nebola a teda obavy u mňa boli namieste. Nejak som ich však zahnala, prekonala a veru boli fakt zbytočné. Do reštaurácie vás vyvezie výťah, v ktorom ani neviete, že sa veziete a keď už ste tam, tak zabudnete na strach z výšky a len si užívate ten nádherný výhľad na všetky strany.

A vlastne všetko to, čo sa tam dialo vás hneď vtiahlo do atmosféry. Po príchode mi odložili kabát, zapísala som sa do prezenčnej listiny a fotograf si hneď každého cvakol pri paneli Avon. Obsluha vám hneď ponúkla na výber niekoľko nealko drinkov a tak ste sa s pitím mohli kľudne usadiť a všetko si v kľude poobzerať. Postupne prichádzali všetci pozvaní a keď už boli všetky miesta obsadené, akcia sa začala.


Celú tlačovku moderovala známa moderátorka Diana Hágerová, ktorá na začiatku v krátkosti zhrnula aké produkty chce Avon na tejto tlačovke predstaviť.

Jednalo sa o dve línie produktov - MARK a TRUE.

Línia Mark vystihuje mladú, odvážnu ženu, ktorá v líčení rada skúše nové veci a nebojí sa výrazných farieb.

Línia True je skôr určená pre ženy, ktoré už akosi našli svoj štýl, nechcú sa veľmi vymykať z davu, skôr chcú byť prirodzenejšie, ale samozrejme tiež krásne.


Následne si pozvala na pódium Pavla Bauera, ktorý je oficiálnym vizážistom Avonu a urobila s ním kratší rozhovor.
Po ňom sa dostali k mikrofónu ambasádorky týchto dvoch línií - sestry Heribanové - Tamara a Barbara. Tamara predstavuje líniu TRUE a Barbara líniu MARK. Obe boli prirodzené, usmiate, milo na mňa pôsobili a celý rozhovor s nimi bol príjemný a nenásilný.Až sa mi zdalo, že celé to akosti rýchlo skončilo. No vlastne neskončilo. Pretože po oficiálnom predstavení línií MARK a TRUE nasledovalo občerstvenie, rozhovory, fotenie atď.

Ja som si pochutila na výborných koláčikoch, z iného jedla som si bohužiaľ nevedela vybrať, aj keď vyzeralo fantasticky.
Spoločnosť pri stole mi robili blogerky Danka (www.akademiakrasy.sk), Vanda (www.thevandasdiary.com) a Zuzka (www.suzzie-world.blogspot.sk), s ktorými som sa poznala už z predošlej podobnej akcie a ktoré sú naozaj veľmi príjemnou spoločnosťou. Dúfam, že ešte sa niekedy uvidíme ;)

Na záver sme sa nezabudli spoločne odfotiť aj s ďalšími blogerkami, ktoré sa akcie zúčastnili...


Pri odchode nás Avon  potešil aj krásnym darčekom - taškou plnou produktov MARK a TRUE. Obsahom bolo niekoľko ceruziek na oči, tiene, rúže, laky, makeup, tiene na obočie, odličovač a iné. Určite bude niekoľko recenzií na tieto novinky.Tak ako sa vám nové línie pozdávajú?
Krásny dník!

 • Share:

You Might Also Like

15 komentárov

 1. som rada, že som ťa mohla aspoň na chvíľku vidieť konečne aj naživo, a nie len takto na blogu :) som hrdá, že sme prekonali strach z výšky :D
  MakeUpByVeo

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Tiež som ťa veľmi rada spoznala. Snad nabuduce stihneme aj viac slov prehodiť.

   Odstrániť
 2. Akce musela být super! Novinky mají zajímavý design a už se těším až nám o nich něco povíš :)
  Soutěž o pečující produkty

  OdpovedaťOdstrániť
 3. To ti závídim.Krásne fotečky a hlavne produkty,vyzerajú nádherne.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. dakujem. Ano su krásne, som zveavá aké budu, ešte som nestihla poriadne otestovat.

   Odstrániť
 4. Vyzerá to na veľmi príjemnú akciu Zuzi. Sestry Heribanové sú inšpiratívne ženy :)

  MargiFashion

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. áno áno. Naživo posobia uplne inak, ako ked ich človek vidí iba v telke, či na fotkách.

   Odstrániť
 5. Akcia sa mi nesmierne páčila :) Tiež som sa pôvodne bála tej výšky ale nakoniec som bola veľmi rada, že som sa na to dala :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Mne tiež, aj ked sa mi to zdalo nejaké krátke a rýchle :-D no to asi preto, že som sa tam dobre cítila.

   Odstrániť
 6. Skvelé fotky! :) aj produkty vyzerajú super :)

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Som rada, že sme sa zase videli:) Akcia bola super:)

  Saja Frey Blog

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ano bolo super. Snád nabuduce bude aj viac priestoru na rozhovoer :)

   Odstrániť
 8. Rúž od Mark mám doma, a je super. Mám ho v takej crazy ružovej farbe, no aj tvoje odtiene sa mi páčia. :)

  Rebelliouslily

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za všetky komentáre!